Deepcool PC Gaming Case | CH170 DIGITAL | Black | Mini ITX | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH170-BKNPI0D-G-1
- Saadavus: 5
-
91€
Deepcool PC Gaming Case | CH170 DIGITAL | Black | Mini ITX | ATX PS2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini ITX |
| Laienduspesad | 3 |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | PC Gaming Case |
| Producer product name | CH170 DIGITAL |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool pc gaming case ch170 digital black mini itx atx ps2, r-ch170-bknpi0d-g-1, deepcool, korpused






